Samorząd szkolny

Helena Roskosz, Gabrysia Wielgus

Sekcja orgnizacyjna:
Julka Malik, Julka Cedzidło, Sebastian Stanek

Makulatura w naszej szkole:
Wiktoria Franz, Jakub Dudek, Jakub Moraczyński

Blog Samorządu Szkolnego

Czytaj na www.mlodziez.info, w zakładce Samorządy wybierz Gimn11
Zostań blogerem samorządu! napisz tekst o życiu szkoły! wyraź swoją opinię!

Plan pracy samrządu

• Tworzenie Pocztu Sztandarowego
  • Kontynuacja akcji: zbieramy makulaturę, zakrętki, tekstylia
  • Przygotowanie imprez szkolnych: zabawa andrzejkowa i kanrnawałowa
  • Przygotowanie III edycji konkursu szkolnego „Mam Talent”
  • Zorganizowanie giełdy podręczników
  • Rozwijanie idei samorządnośći – udział uczniów w pracach Krakowskiej Akademii SAmorządniości (UMK); współpraca z czasopismem „Śmigło”
  • Współpraca z Muzeum Lotnictwa w Krakowie
  • Udział w uroczystośćiach o charakterze patriotycznym

Z życia Samorządu

W poprzednim roku szkolnym:

Grudniowe akcje:
– sprzedaż kartek świątecznych – dochód przeznaczyliśmy na Hospicjum św. Łazarza
– akcja pomocy bezdomnym – zbiórka potrzebnych rzeczy
– nawiązanie współpracy z Domem Dziecka na ul. Piekarskiej w Krakowie. Uczniowie przygotowali dla dzieci paczkę świąteczną z przyborami szkolnymi, płytami, książkami.

Mikołajkowy Wieczór Eksperymentów – zorganizowaliśmy grę edukacyjną dla uczniów szkół podstawowych, których przekonaliśmy, że w gimnazjum można się dobrze bawić i przez zabawę całkiem wiele sie nauczyć!

Debata w Urzędzie Miasta Krakowa -28 listopada 2013 r. reprezentanci naszej szkoły brali udział w debacie poruszającej ważne sprawy nie tylko uczniów…3 godziny minęły jak z bicza strzelił…

Andrzejkowa Noc Filmowa to nowatorska akcja naszych uczniów – w nocy 29/30 listopada chętni uczniowie spędzili w szkole nie tylko dzień, ale i noc! z własnej woli…Oglądali filmy i świetnie sie bawili!

Zaduszki patriotyczne łączą dwa ważne świąta: 01, 02 listopada- Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny oraz 11 listopada- Święto Niepodległości.
Uczniowie gimnazjum odwiedzili groby wielkich Polaków na Wawelu i pod Krzyżem Katyńskim i oddali hołd tym, którze służyli naszej ojczyźnie.