Rok szkolny 2015/ 2016

Szkolenie u goprowców

kreska Co za dzień! 35 śmiałków z naszej szkoły uczestniczyło w szkoleniu goprowskim w Centrum Ratownictwa Górskiego w Rabce!W Londynie...

kreska Wyjątkowy "sprawdzian" z języka angielskiego w samym Londynie przygotowała dla nas w dniach 10.06 -15.06 pani Ania Głogowska. Było SUPER!!! Takich klasówek chcemy więcej, pani profesor!!!
Rozgrywki Euro w naszej szkole!

kreska Nie tylko na stadionach Francji, Euro 2016 na naszym szkolnym boisku!! Dzieje się dużo!!! Trwają zacięte rozgrywki w grupach międzyklasowych. Reprezentacja nauczycieli z panem dyrektorem na czele też włączyła się do walki. Składy naszych drużyn odnajdziesz na zdjęciach.


II Bieg im. płk pil. S. Skarżyńskiego

kreska Wszystko zaczęło się około 9.00: rejestracja uczestników, uroczyste otwracie imprezy przez pana dyrektora Pawła Samborskiego, złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniająca naszego patrona płk pil Stanisława Skarżyńskiego.
Potem bieg, w którym wzięło udział ponad 70 zawodników z 12 szkół: SP nr 91, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Uczeń, Gimnazjum Uczeń, Gimnazjum nr 47, Publiczne Gimnazjum im Królowej Apostołów, Gimnazjum nr 9, Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło- Życie, Gimnazjum nr 17, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 11, Liceum oo Pijarów, Zespól Szkół nr 1, XXIII LO.
Po biegu odnowa biologiczna dzięki studentom Krakowskiej Szkoły Masażu z ul. Królewskiej, loteria fantowa, gry i dobra muzyka.
A medale? Oczywiście, były... Dla naszej szkoły srebrny medal zdobył Piotr Kwiecień z 3a, a złoty medal wywalczyła Weronika Ćmak z XXIII L.O.
Gratulujemy wszystkim medalistom z różnych kategorii wiekowych!!! Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Jesteśmy finalistkami Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Gimnazjada 2016!

kreska To nasze wspaniałe piłkarki nożne: Gabi Skotnicka, Paula Dyczkowska, Zuza Ćwik, Laura Konował, Jola Drela, Gabi Szewczyk, Klaudia Kwinta, Julia Malik i Ala Duszyk. Pod opieką pani Danuty Tatar walczyły w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt GIMNAZJADA. W piątek, 3 czerwca, nasza ekipa wywalczyła finał, a w poniedziałek 6 czerwca finał był nasz!! Gratulujemy!!


Grupa hiszpańska w Instytucie Cervantesa

kreska Wizyta w Instytucie Cervantesa przeniosła nas na chwilę do słonecznej Hiszpanii. Trochę nauki, trochę zabawy - wszystko w języku hiszpańskim. Nos gusta estudiar Espanol en nuestro colegio!!!!!
Świętujemy Dzień Dziecka

kreska Tak świętowaliśmy nasz dzień w szkole!

Wycieczka do Rabki

kreska Tak się bawiła w Rabce klasa 2a i 2b:) Było super!!! Odkryliśmy w sobie talenty plastyczne na warsztatach malowania na szkle, "zdobyliśmy" schronisko na Hali Maciejowej, wyszaleliśmy się w Parku Zdrojowym i na basenie:) Na krótko poczuliśmy smak wakacji:) Pojedźcie tam koniecznie!


Zawody Modeli Szybowców

kreska Małopolskie Zawody Modeli Szybowców Swobodnie Latających na terenie Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim. Nasi zawodnicy to Damian i Natalia z klasy 1b. Życzymy sukcesów!!!


83 rocznica pierwszego przelotu nad Atlantykiem

kreska Pan Maciej Skarżyński złożył wiązankę kwiatów pod pomnikiem ojca, patrona naszejszkoły oraz 8 Bazy LotnictwaTransprotowego. Okazją były imieniny oraz 83 rocznica przelotu nad Atlantykiem.


Znowu na Euroweeku- YouthMaSter- Akademia Młodych Osobowości

kreska YouthMaSter- Akademia Młodych Osobowości to program Europejskiego Forum Młodzieży realizowany w Polanicy Zdrój. To interaktywne warsztaty z praktycznymi ćwiczeniami w języku angielskim prowadzone przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Rumunii, Łotwy, Indii,Ugandy, Wietnamu, Kolumbii, Peru, Turcji.
Byliśmy tu ( od 4 do 9 maja), szlifowaliśmy angielski, poznaliśmy kulturę różnych krajów i świetnie się bawiliśmy!


Komórki macierzyste- na własne oczy

kreska W ramach projektu gimnazjalnego nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach na Wydziale Biologii i Nauki o Ziemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, które przeprowadziła pani dr Anna Osyczka. Gimnazjaliści wysłuchali wykładu dotyczącego zastosowania komórek macierzystych oraz uczestniczyli w warsztatach. Zobaczyli, jak wygląda praca w laboratorium komórkowym, dowiedzieli się, jakie komórki można hodować na szalce i oglądali je pod mikroskopem!


Wycieczka w Pieniny

kreska W dniach 25, 26 i 27 kwietnia gimnazjaliści pojechali na wycieczkę szkolną w Pieniny. Uczniowie zobaczyli wiele ciekawych miejsc, takich jak zabytkowy kościół w Dębnie, zamek w Czorsztynie i Niedzicy, Wąwóz Białej Wody. Zdecydowaliśmy się również na na krótką wizytę u naszych południowych sąsiadów, aby zwiedzić Czerwony Klasztor na Słowacji.
Drugiego dnia pobyty udało się zdobyć Trzy Korony. Przy bezchmurnym niebie wszyscy podziwiali piękne pienińskie widoki, a na horyzoncie widoczne były również Tatry. Z bagażem wspomnień uczniowie szczęśliwie wrócili do domu.


Nasze debiuty aktorskie - filmik o szkole

kreska Nakręcilismy film o ZSO nr 9..... Oto nasze gwiazdy na planie w Muzeum Lotnictwa:) i w budynku naszej szkoły.

Zobacz- filmik o ZSO nr 9


Musztra klas lotniczych

kreska Nasi "lotnicy" podczas musztry w 8 Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach - PEŁNA DYSCYPLINA!Organizacja pracy szkoły na początku maja

kreska 2 maja 2016r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
W dniach od 4 do 6 maja (środa, czwartek, piątek) trwają matury: z języka polskiego, matematyki i języka angielskigo - zajęć dydaktyczno- wychowawczych nie ma, uczniowie gimnazjum i klasy pierwsze i drugie liceum nie mają lekcji. Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia!

9.04.2016 r.

Dni Otwarte w naszej szkole

kreska Dni Otwarte w naszej szkole! Ciekawych rzeczy było mnóstwo- kombinezon pilota i jego kask, latające modele naszych uczniów, zabawy interaktywne na tablicach w pracowniach przedmiotowych i językowych...


kreska

Serdecznie zapraszamy Szóstoklasistów
wraz z Rodzicami na Dni Otwarte naszej szkoły :

9 kwietnia (sobota) 2016 r. godz. 10.00 - 14.00


Podczas Dni Otwartych przedstawimy Państwu ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017, bazę dydaktyczną, osiągnięcia naszych uczniów oraz plany na przyszłość.

Będziecie mieli Państwo możliwość spotkania się z Dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem szkolnym oraz uzyskacie wszelkie informacje na temat rekrutacji do klas pierwszych. Czekamy na Was!

zobacz: prezentacja oferty szkoły , plakat , ulotka1 , ulotka2

kreska

Przerwa świąteczna

Od 24 do 29 marca trwa świąteczna przerwa w zajęciach dydaktyczno- wychowawczych.


Apel wielkanocny

kreska W środę 23 marca o godzinie 11.35 odbył się uroczysty apel dla uczniów gimnazjum i liceum.
21.03.2016 r.

Targi Edukacyjne w Muzeum Lotnictwa

kreska Nasza szkoła była współorganizatoren Targów Edukacyjnych w budynku Muzeum Lotnictwa.kreska


8.03.2016 r.

Nasi Panowie pamiętają!

kreska Dzień Kobiet w naszej szkole- panowie pamiętali i docenili wszystkie panie!


Zebrania z rodzicami

kreska

  W czwartek, 3 marca, zapraszamy rodziców na zebrania według następującego porządku:

 • godzina 18.00 - zebranie rodziców uczniów klasy 3a i 3b gimnazjum - zebranie wspólne dla obu klas w sali I6 dotyczące wyboru szkoły ponadgimnazjalnej oraz egzaminu gimnazjalnego
 • godzina 18.30 - zebrania z rodzicami w klasach gimnazjalnych
 • godzina 19.00 - zebrania z rodzicami w liceum


Propozycje wyjazdów w drugim semestrze

kreska Planowane wycieczki/ projekty:
 1. Warsztaty językowe EUROWEEK czytaj więcej z projekem YouthMaSter czytaj więcej
 2. Wycieczka do Wiednia czytaj więcej
 3. Warsztaty językowe w Londynie czytaj więcej
 4. Wycieczka w Pieniny czytaj więcej


22.02.2016 r.

Zawody modeli F1N

kreska Nasi "modelarze " na zawodach modeli F1N - czyli latających rzutek na hali. Wspaniale reprezentowali naszą szkołę!
16.02.2016 r.

Co się dzieje w czasie przerw ?

kreska Dzieje się dużo! Piłkarzyki, tenis stołowy, a wszystko to przy odpowiedniej muzyce naszych DJ-ów!
15.02.2016 r

Walentynki w naszej szkole

kreska Dzień św. Walentego w naszej szkole to... poczta walentynkowa, opowiednia oprawa muzyczna i dobra zabawa!
16.01.2016 r.

Halowy Turniej Piłki Nożnej

kreska W turnieju uczestniczyło 12 drużyn z gimnazjum i z liceum, trzyosobowe drużyny rywalizowały w dwóch grupach rozgrywając dziesięciominutowe mecze każdy z każdym. Do rywalizacji zgłosiła się również drużyna nauczycieli. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie z mieszanej drużyny II A i II B LO. Drugie miejsce zajęli nauczyciele. Trzecie miejsce 3a gimnazjum, miejsce czwarte I A liceum. Gratulujemy!


Zwiedzamy Fabrykę Schindlera

kreska 15 stycznia 2016 r. klasy 3a i 3b zwiedziły muzeum Fabrykę Schindlera. Przewodnik interesujaco opowiadał o Krakowie przedwojennym i losach mieszkancow miasta w czasie II wojny. My uważnie słuchaliśmy... zobacz galerię


Zebrania z rodzicami, ferie zimowe

kreska W czwartek, 14 stycznia 2016 r. o godzinie 18.00 zapraszamy rodziców na zebrania
z wychowawcami.
Od 18 do 31 stycznia trwają ferie zimowe. Życzymy prawdziwego wypoczynku
i nabrania sił potrzebnych w nowym semestrze nauki.22 grudnia 2015 r.

Apel Bożonarodzeniowy, wigilie klasowe

kreska W ostatnim dniu zajęć przed Bożym Narodzeniem, uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu oraz w klasowych wigiliach.

22 grudnia 2015 r.

Wigilijne spotkanie w Domu Kombatanta

kreska Oto krótka fotorelacja z ogromnie wzruszającego Spotkania Wigilijnego w Domu Kombatanta, które zorganizował dziś Samorząd. Były życzenia, kolędy, wspomnienia, łzy radości, słodkości i oczywiście barszcz z uszkami!;) Gratulujemy pomysłu i inicjatywy.


Gwiezdne spotkanie z Mikołajem

kreskaNoc Filmowa 2015

kreska
Filmy, siatkówka, gry i zabawy, piłkarzyki i pizza...tak minęła Andrzejkowa Noc Filmowa...Żywnościowa akcja świąteczna

kreska Samorząd Uczniowski XXIII LO przypomina o organizowanej zbiórce trwałej żywności z długim terminem ważności. Żywność taką jak mąka, ryż, cukier, olej, słodycze, konserwy, dżemy oraz każdą inną trwałą żywność można przynosić do sali 8 na drugim piętrze. Żywność będzie przekazana do PCK (Polski Czerwony Krzyż) na paczki świąteczne dla ubogich, bezdomnych i potrzebujących. Zachęcamy do przynoszenia. Niech to będzie Nasz wspólny gest świąteczny. Wszystkim zaangażowanym Dziękujemy!

Plebiscyt na nauczyciela Małopolski- mamy drugie miejsce!

kreska Gratulujemy!!! Nasza ulubiona p.profesor do historii Jadwiga Michalcewicz wzięła udział w zaciekłej rywalizacji o tytuł Nauczyciela Małopolski 2015 i zdobyła II miejsce w kategorii Nauczyciel Gimnazjum i Szkoły Średniej! Dziękujemy uczestnikom plebiscytu za każdy oddany głos.

7. 12. 2015 r.

Próbny egzamin gimnazjalny

kreska 8, 9 i 10 grudnia 2015 r. uczniowie klas trzecich przystąpią do próbnego egzaminu gimnazjalnego. Początek egzaminu o godz. 9.00. Uczniowie klas trzecich przychodzą do szkoły na 2 godzinę lekcyjną, piszą egzamin, a następnie udają się na swoje lekcje. Egzamin potrwa do godziny około 11.30. Trzymamy kciuki i życzymy samych dobrych odpowiedzi!

W tych dniach również uczniowie klas drugich będę pisać próbne egzaminy gimnazjalne. Harmonogram przekazany zostanie przez wychowawców klas.


Gwiezdne spotkania z Mikołajem! Baw się i zdobywaj nagrody!

kreska
W dniu 3 grudnia 2014 r. w godzinach od 18.00 do 20.00
zapraszamy uczniów szkół podstawowych do Gimnazjum nr 11 na Mikołajkowy Wieczór. Przy dźwiękach świątecznej muzyki weź udział w drużynowej grze dydaktycznej- będą konkurencje sportowe, konkursy, quizy, zabawy interaktywne i niespodzianki...

kreska
Dziękujemyyy!!! Wszystkim, którzy piekli! Wszystkim, którzy nabywali! Wszystkim, krorzy sprzedawali! Dzięki Wam Samorząd 23 LO zdobył ogromną ilość funduszy i może zmieniać świat na lepsze! 300 porcji ciasteczek! No w której szkole uczy się najsłodsza młodzież na świecie?!:)

30. 11. 2015 r.

Ciasteczkowy Dzień

kreska Samorząd XXIII LO zaprasza w poniedziałek, 30 listopada, na Ciasteczkowy Dzień. W czasie przerw o godz. 10.30 oraz 11.20 na stoisku na I piętrze będzie można kupić pyszne ciasta, ciastka i ciasteczka. Dochód będzie przeznaczony na "Gwiazdkę dla zwierzaka" i działania Samorządu Uczniowskiego.

24.11.2015 r.

Andrzejkowa Noc Filmowa

kreska Czeka nas kolejna Noc Filmowa zorganizowana przez Samorząd Szkolny jako wydarzenie integrujące społeczność naszego gimnazjum. Noc Filmowa odbędzie się oczywiście w nocy z 27 na 28 listopada 2015 r. od godz. 20.00 do 6.30 w budynku Gimnazjum nr 11.
Planujemy:
 • projekcję wybranych filmów
 • rozgrywki siatkarskie i gry planszowe
 • karaoke
 • pizzę o północy
Warunki uczestnictwa w "Nocy Filmowej" oraz regulamin uczestnictwa u organizatorów imprezy.


24. 11. 2015 r.

Konkurs "Interpretacja tekstów Jana Kochanowskiego"

kreska W konkursie organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora wzięły udział nasze uczennice: Helena Roskosz, kl. 2a; Jagoda Kamińska, kl. 1a; Bianka Strzebońska, kl 2a.
Bianka Strzebońska zakwalifikowała się do finału i zdobyła wyróżnienie! Gratulujemy!


22. 11. 2015 r.

Osiągnięcia naszych gimnazjalistów

kreska Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego zakwalifikowali się:

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego :

 • Marcin Bereta, kl. 2b
 • Bianka Strzebońska, kl. 2a

Małopolski Konkurs Historyczny:

 • Sebastian Stanek, kl. 3b
 • Tomasz Włodarski, kl. 2b

Małopolski Konkurs Biologiczny :

 • Angelika Sidor, kl. 3b

tematyczny Konkurs Informatyczny:

 • Dawid Piwowarski, kl. 3a
 • Jakub Hrynkiewicz, kl. 2b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


12. 11. 2015 r.

Zebrania z rodzicami

kreska Zapraszamy Rodziców uczniów gimnazjum i liceum na zebrania z wychowawcami oraz spotkania z pozostałymi nauczycielami w czwartek, 12 listopada, o godz. 18.00.


10. 11. 2015 r.

Święto Odzyskania Niepodległości

kreska We wtorek, 10 listopada, o godz. 10.40 odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości oraz koncert pieśni patriotycznych. Obowiązuje strój galowy.


9. 11. 2015 r.

Wyjście do kina

kreska W poniedziałek, 9 listopada, o godz. 9.10 uczniowie gimnazjum i liceum udają się do kina na film przedstawiający życie rotmistrza Witolda Pileckiego. Po seansie, ok. godz. 12.20 uczniowie wracją do szkoły na zajęcia lekcyjne.


30. 10. 2015 r.

Plebiscyt na nauczyciela Małopolski

kreska Nasza ulubiona p.profesor do historii Jadwiga Michalcewicz bierze udział w rywalizacji o tytuł Nauczyciela Małopolski 2015. Plebiscyt organizuje Dziennik Polski. Trwa on od 30 października do 24 listopada 2015 r. Nasza p. profesor została zgłoszona w kategorii Nauczyciel Gimnazjum i Szkoły średniej. Głosować można na różne sposoby- przez sms-y, facebooka, tradycyjnie. Głosujmy zatem!


30. 10. 2015 r.

Klasa 2b zwiedza Podziemia Rynku

kreska Klasa 2b naszego gimnazjum 30 października 2015 r. w ramach edukacji regionalnej wzięła udział w lekcji muzealnej poświęconej średniowiecznemu miastu. Uczniowie poznali system fortyfikacji średniowiecznego Krakowa, obejrzeli trzy najważniejsze instytucje w średniowiecznym mieście; Kościół Mariacki, Ratusz i Sukiennice. W podziemiach Rynku uczniowie spotkali się z wirtualnym i rzeczywistym obrazem średniowiecznego Krakowa.


29. 10. 2015 r.

Ślubowanie gimnazjalistów w ramach obchodów 97 rocznicy wyzwolenia Krakowa spod władzy zaborczej.

kreska Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w ślubowaniu klas pierwszych krakowskich gimnazjów na Rynku Głównym. Uroczystość ślubowania, jak co roku, połączona była z inscenizacją z przedstawiającą wyzwolenia Krakowa spod władzy zaborczej. Na uroczystościach obecne były władze miasta na czele z prezydentem Jackiem Majchrowskim


Klasy lotnicze w słynnej "Szkole Orląt"!

kreska 15 października klasa IA i IIA uczestniczyły w niezwykłej wycieczce dydaktycznej do Dęblina. Młodzież brała udział w zajęciach w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych, zwiedziła Muzeum Sił Powietrznych, spotkała się z dyrekcją i uczniami Liceum Lotniczego. Koło reńskie i inne lotnicze przyrządy treningowe, kabina symulatora do lotów nawigacyjnych, strzelnica, kabina treningowa śmigłowca -SW4 nie - już obce naszej "młodzieży lotniczej"!

Nasze szkolne bluzy...

kreska Uwaga! To oszałamiająca prezentacja naszych nowych szkolnych bluz! Ponieważ wielu Absolwentów i Uczniów pyta o wzory i kolory - informujemy, ze wszystko na ten temat wie i zamówienia zbiera skarbnik samorządu LO Mateusz Łyczko.


Święto Komisji Edukacji Narodowej

kreska 14 października 2015 r. to święto Komisji Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie gimnazjum i liceum przychodzą na uroczysty apel połączony ze ślubowaniem klas pierwszych do auli Muzeum Lotnictwa Polskiego na godzinę 9.00


09. 10. 2015 r.

Zwiedzamy Podziemia Rynku

kreska W ramach edukacji regionalnej 9 października klasa 2a naszego gimnazjum wzięła udział w zajęciach poświęconych średniowiecznemu miastu - uczniowie zwiedzili kościół farny (Bazylika Mariacka), Sukiennice- najstarszy dom handlowy w Krakowie i Wieżę Ratuszowa oraz Podziemia Rynku Głównego. Relacja w zakładce- działo się...

7. 10. 2015 r.

Klasy pierwsze integrują się

kreska Klasy pierwsze w dniach 7 i 8 października wraz z wychowawcami i panią pedagog wyjechały na wycieczkę integracyjną do Jaworek w Pieninach Małych. Uczniowie zwiedzali Wąwóz Homole, stację narciarską, rozgrywali mecze piłki nożnej dziewczyny kontra chłopcy i- o zgrozo! wygrały dziewczyny. Później była wycieczka górska na Durbaszkę i przełęczą pod Wysoką. Pełna relacja w zakładce- działo się...


28. 09. 2015 r.

Głosujemy na najlepsze gimnazjum w Krakowie

kreska Zapraszamy do udziału w głosowaniu na " Najlepsze gimnazjum w Krakowie". Plebiscyt został zorganizowany, po raz kolejny, przez serwis krakow.naszemiasto.pl. Głosowanie trwa do 26 października. Zatem do dzieła!
Aby oddać głos, klikamy na ikonkę ze zdjęciem (na nasze gimnazjum głosujemy tutaj ). Przegląd wszystkich propozycji znajduje się tutaj
Wyniki wyświetlają się na bieżąco. Z jednego adresu IP można oddać max. 5 głosów dziennie. Trzeba chwilę odczekać po każdym oddanym (z pięciu dziennych) głosie.


28. 09. 2015 r.

Poczet szkolny na uroczystościach związanych z 76 rocznicą agresji Związku Radzieckiego na Polskę

kreska 17 września 2015 r. w 76 rocznicę agresji Związku Radzieckiego na Polskę i Dnia Sybiraka, w Krakowie odbyły się uroczystości patriotyczne, w których wziął udział poczet sztandarowy naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się na Cmentarzu Rakowickim, druga część uroczystości odbyła się w Bazylice Mariackiej. Więcej w zakładce- działo się...


25. 09. 2015 r.

Szlak pamiątek lotniczych w Karpatach

kreska W piątek, 25 września 2015 r, uczniowie klas lotniczych wzięli udział w uroczystym otwarciu wystawy pt. "Szlak pamiątek lotniczych w Karpatach" przygotowanym i opracowanym przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK oraz Muzeum Lotnictwa w Krakowie.


25. 09. 2015 r.

III Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

kreska Dzisiaj w naszej szkole odbyła się trzecia edycja Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii". Wszystkim biorącym udział życzymy jak najmniej błędów ortograficznych! Dyktando organizowane jest przez fundację Panteon Narodowy.

Klasa DSD w konsulacie niemieckim

kreska W dniu 24 września 2015 r. uczniowie klasy drugiej DSD odwiedzili Konsulat RFN i wzięli udział w spotkaniu z Konsulem Dr Wernerem Koehlerem. Więcej w zakładce- działo się...kreska

We wtorek, 15 września 2015 r. odbędzie się
jesienny rajd gimnazjum do Tyńca.
Zbiórka pod szkołą o godzinie 8.00
(grupa rowerowa i autobusowa),
następnie pod opieką nauczycieli udajemy się w dalszą drogę.
W planie zwiedzanie klasztoru, rozgrywki sportowe, grill.

Relacja z rajdu w zakładce- działo się...

Zebrania z rodzicami

kreska

Zapraszamy rodziców na zebrania z wychowawcami
w czwartek, 10 września 2015 r. o godzinie 18.00Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnegokreska
Wszystkich uczniów gimnazjum, rodziców i nauczycieli zapraszamy na mszę świętą na rozpoczęcie roku szkolnego w środę, 2 września na godzinę 8.00 w kościele pw. MB Ostrobramskiej na ul. Meissnera. Po mszy udajemy się do szkoły na lekcje.


Wyprawka szkolna 2015/2016

kreska
Rządowy program pomocy uczniom "Wyprawka szkolna" - pomoc finansowa uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych czytaj więcej ...
zasady składania wniosku w Gimnazjum nr 11- pobierz plikKalendarium roku szkolnego 2015/2016

kreska

Semestr I: od 1 września 2015 r. do 8 stycznia 2016 r.
Semestr II: od 9 stycznia 2016 r. - 24 czerwca 2016 r.


data wydarzenie
1.09 rozpoczęcie roku szkolnego
10.09 zebranie z rodzicami
14.10 obchody święta KEN, ślubowanie klas pierwszych
10.11 obchody Święta Niepodległości
12.11 zebranie z rodzicami
22.12 apel bożonarodzeniowy
23.12 - 3.01 przerwa świąteczna
14.01 rada pedagogiczna klasyfikacyjna i zebranie z rodzicami
18.01 - 31.01 ferie zimowe
2, 3, 5. 03 dni otwarte szkoły
3.03 zebranie z rodzicami
23.03 apel wielkanocny
24.03 - 29.03 przerwa wielkanocna
14. 04 zebranie z rodzicami dla klas III LO
18-20.04 egzaminy gimnazjalne
29. 04 zakończenie roku szkolnego klas III LO
29.04 apel 3 maja
4-6.05 matura z przedmiotów obowiązkowych
12.05 zebranie z rodzicami, dzień otwarty
13.06 zebranie z rodzicami
20.06 konferencja klasyfikacyjna
24.06 zakończenie roku szkolnego


Dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych
dla liceum i gimnazjum

 • 18, 19, 20 kwietnia 2016 r. - egzaminy gimnazjalne
 • 2 maja 2016 r. - Dzień Flagi
 • od 4 do 6 maja 2016 r. - matura na poziomie podstawowym
 • 27 maja 2016 r. - piątek po Bożym Ciele

Uroczystości i imprezy szkolne

wrzesień 2015 Rajd Jesienny liceum i gimnazjum
14.10.2015 święto KEN i ślubowanie klas pierwszych
październik 2015 spotkanie z emerytowanymi pracownikami szkoły
10.11.2015 Święto Niepodległości - konkurs pieśni patriotycznych
grudzień 2015 jasełka klas pierwszych
22.12.2015 apele bożonarodzeniowe
luty 2016 festiwal klas
23.03.2016 apele wielkanocne
29.04.2016 pożegnaiie klas maturalnych, Święto Konstytucji 3 Maja
maj 2016 piknik szkolny
czerwiec 2016 Dzień Sportu
czerwiec 2016 Dni PatronaZebrania z rodzicami w roku szkolnym 2015/16


data zebrania dzień tygodnia godzina
10 września czwartek 18.00
12 listopada czwartek 18.00
14 stycznia czwartek 18.00
3 marca czwartek 18.00
14 kwietnia - tylko kl III LO czwartek 18.00
12 maja czwartek 18.00
13 czerwca poniedziałek 18.00

Ważne informacje

Od 9 lipca do 31 sierpnia trwa rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych gimnazjum. Mamy jeszcze wolne miejsca! Zapraszamy!

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum nie kupują podręczników- szkoła zamawia książki dla każdego ucznia i je wypożycza.


Pierwszy dzwonek- pomoc dla rodzin wielodzietnych

kreska Dofinansowanie zakupów artykułów edukacyjnych w ramach lokalnego programu osłonowego "Pierwszy dzwonek" w roku szkolnym 2015/2016 czytaj więcej ...


Pożegnanie klas trzeciech, zakończenie roku szkolnegoRok szkolny 2014/ 2015

Pożegnanie klas trzeciech, zakończenie roku szkolnego

Podziękowanie

kreska
Dyrekcja Szkoły oraz Grono Pedagogiczne dziękuje Rodzicom uczniów gimnazjum
i liceum, Absolwentom i wszystkim tym, którzy wsparli akcję uczczenia pamięci naszego kolegi- nauczyciela geografii Józefa Trybały. galeria zdjęć ...Wycieczka śladami frontów I wojny światowej

kreska
W ramach realizacji projektu ,,Drogi do wolności" 19 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w wyprawie szlakiem walk frontowych z okresu I wojny światowej. Naszymi przewodnikami byli członkowie Stowarzyszenia Aktywnej Ochrony Cmentarzy z I wojny światowej CRUX GALICIAE. Zwiedziliśmy Górę Cmentarną w Gorlicach, górę Pustki obok wsi Łużna. W strugach deszczu dobrym słowem wspierał nas ksiądz Jacek Wolan.


Zdobyliśmy trzecie miejsce! Mamy Brązowe Berło Kraka!

kreska W piątek, 19 czerwca 2015 r. na uroczystej gali w Sali Obrad Urzędu Miasta Samorząd Uczniowski naszego liceum odebrał dyplom za zajęcie III miejsca w Samorządowej Lidze Mistrzów oraz Brązowe Berło Kraka! Jesteśmy w trójce najlepszych samorządowych szkół!


Klasa lotnicza na wieży w Balicach!

kreska Klasa lotnicza znów gościła w 8 Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach. Pozdrowienia z wieży!

Wyniki wyborów na przewodniczącego SU

kreska
18 czerwca odbędziespołecznośc uczniowska wybrała przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny. Oto wyniki:
 • Magdalena Łapot 28,8%
 • Jakub Dudek 23, 07%
 • Jakub Moraczyński 15,38%
 • Kacper Krawczyk 13,46%
 • Sebastian Stanek 13,46%

Mam talent

kreska
18 czerwca odbył się szkolny konkurs "Mam talent". Nowe i znane już talenty znów zabłysły! zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Zebrania z rodzicami

kreska
W poniedziałek, 15 czerwca, o godzinie 18.00 zapraszamy rodziców na zebrania
z wychowawcami. Podane zostaną proponowane końcoworoczne oceny w roku szkolnym 2014/15.

Nasz poczet sztandarowy doceniony!

kreska Przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w tym roku szkolnym we wszystkich obchodach rocznic historycznych. Otrzymaliśmy podziękowanie od Kuratorimu Oświaty w Krakowie! Nasz poczet ani deszczu, ani upału się nie boi!


23 urodziny XXIII LO

kreska Samorząd Uczniowski postanowił uczcić urodziny naszego Liceum. Był tort w kształcie liczby 23, były życzenia i wspólne świętowanie. Zapraszany na urodziny znowu za rok!
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

kreska Piątek, 5 czerwca, jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Nie ma zajęć lekcyjnych w tym dniu.


Dzień otwarty

kreska W czwartek, 14 maja, o godz. 18.00 zapraszamy rodziców na zebrania
z wychowawcami klas oraz spotkania z innymi nauczycielami.


Projekt "Drogi do wolności"

kreska W związku ze zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotowaliśmy projekt edukacyjny "Drogi do wolności". Celem projektu jest przybliżenie młodemu pokoleniu- naszym uczniom wydarzeń, które rozegrały się 100 lat temu. Czytaj więcej w zakładce - będzie się działo...


Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

kreska
W dniach 4, 5, 6 maja 2015 r. odbywa się egzamin maturalny dla uczniów klas trzecich LO. Dla pozostałych uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących są to dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych. Na zajęciach spotykamy się 7 maja.

kreska

Dzień Otwarty Gimnazjum nr 11
18 kwietnia 2015 r. (sobota)
od 10.00 do 14.00
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą szkołą!

kreska


kreska

Przerwa świąteczna

Od 2 do 7 kwietnia trwa świąteczna przerwa w zajęciach dydaktyczno- wychowawczych.

Halowy Turniej Piłki Nożnej

kreska W sobotę 28 marca o godz. 9.00 w naszej szkole odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej. Do turnieju zapraszamy 3-osobowe drużyny z gimnazjum i liceum. Nauczyciele również są proszeni o skompletowanie zespołu. Zapisy i informacje u p. Wilczka.
Do czynnego udziału w turnieju zapraszamy kibiców! Liczymy na wasz doping!


Rekolekcje wielkopostne

kreska W dniach od 22 do 24 marca 2015 r. uczniów gimnazjum zapraszamy do udziału
w rekolekcjach wielkopostnych. Spotkania w kościele będą odbywać się po 4 godzinie lekcyjnej. Uczniowie docierają na miejsce pod opieką nauczycieli.

Konkurs Recytatorski

kreska Uczniów gimnazjum i liceum, którzy mają talent recytatorski i chcą zmierzyć się z innymi, zapraszamy do udzialu w konkursie pod hasłem: "Droga do wolności". Wystarczy wybrać wiersz o tematyce wojennej, patriotycznej, nauczyć się go na pamięć i stawić się przed konkursowym jury. Wszystkim chętnym już życzymy powodzenia! Konkurs zostanie przeprowadzony 26 marca 2015 roku, o godz.13.00. Zgłoszenia przyjmują panie: E.Mazurkiewicz i E.Kaletka. Serdecznie zapraszamy!


Dzień św. Walentego w naszej szkole

kreska W piątek, 13 lutego, zapraszamy do walentynkowej zabawy- osoby, które ubiorą się na czerwono- spotka miała niepodzianka! A dla wszystkich nieśmiałych mamy propozycję nie do odrzucenia- tylko w tym dniu można okazać sympatię, wyznać uczucia za pomocą dedykacji! Nasz szkolny radiowęzeł czeka na wasze dedykacje! Przygotuj karteczkę, wrzuć do różowego serca (sala nr 7 II piętro) i...słuchaj!


Karnawałowy Festiwal Integracyjny

kreska W piątek, 30 stycznia, w naszej szkole odbędzie się Karnawałowy Festiwal Integracyjny. A w nim: konkurs na najciekawsze przebranie, walka o Puchar Dyrektora Szkoły, tańce, zawody zręcznościowe, swawole...


Noworoczny Turniej Piłki Halowej

kreska W sobotę 17 stycznia w naszej szkole odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 12 drużyn z gimnazjum i liceum. Swoją reprezentację wystawili również nauczyciele. Turniej dostarczył wielu emocji i zdrowej sportowej rywalizacji. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie 3b gimnazjum. Drugie miejsce zajęła druga drużyna z 3b oznaczona w turniejowych rozgrywkach jako 3 bis. Trzecie miejsce ex aeque zajęli nauczyciele i I B LO. Następne rozgrywki w marcu. Zapraszamy.


Wycieczki w ramach Edukacji Regionalnej

kreska W ramach edukacji regionalnej 15 stycznia 2015r. klasy 2a i 2b naszego gimnazjum wzięły udział w zajęciach "Krakowskim szlakiem gotyku" prowadzonych przez nauczyciela historii. W trakcie zajęć uczniowie nie tylko poznali w praktyczny sposób cechy architektury gotyckiej ale również zwiedzili Katedrę Wawelską i Kościół Mariacki. czytaj więcej -w zakładce działo się ...

Klasyfikacja semestralna, zebrania z rodzicami

kreska Konferencja klasyfikacyjna odbędzie się 8 stycznia 2015 r.
Na zebrania z wychowawcami zapraszamy rodziców 8 stycznia o godz. 18.00.
Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się o godz. 17.30.

Przerwa świąteczna

kreska Od 22 grudnia 2014 r. do 1 stycznia 2015 r. trwa zimowa przerwa świateczna.
2 stycznia 2015 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych (lekcje nie odbywają się).
5 stycznia 2015 r. jest normalnym dniem nauki i pracy.
6 stycznia 2015 r. to dzień wolny - święto Objawienia Pańskiego.

Organizacja pracy szkoły 19 grudnia

kreska 19 grudnia (piątek) o godz. 9.45 odbędzie się apel bożonarodzeniowy dla całej szkoły. W tym dniu lekcje odbywają się wg. planu i trwają do godz. 13.00.


Jasełka klas pierwszych

kreska 16 grudnia, kilka dni przez Bożym Narodzeniem, klasy integracyjne 1a i 1b przygotowały spotkanie opłatkowe z udziałem dyrekcji szkoły, nauczycieli i rodziców. Uczniowie wystąpili przed zaproszonymi gośćmi w przedstawieniu o tematyce bożonarodzeniowej. Atmosfera towarzysząca spotkaniu była bardzo ciepła, rodzinna. I uczniowie, i wychowawczynie klas pierwszych, stanęli na wysokości zadania. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i dzielenia się opłatkiem. Wrażenia pozostaną na długo w pamięci uczestników.

Eksperymenty Mikołajkowe

kreska Jak na grudzień przystało- trzeba nieco życie szkolne mikołajowo umilić i urozmaicić- i pobawić się fizyką! Uczniowie klas pierwszych przygotowali ciekawe i chwilami wybuchowe pokazy!
Próbny egzamin gimnazjalny

kreska W dniach 9, 10, 11 grudnia uczniowie klas trzecich piszą próbny egzamin gimnazjalny. Czas pisania: od 9.00 do 11. 30. Później lekcje odbywają się według planu zajęć.

Warsztaty "Pierwszy rok - pierwszy krok"

kreska Uczniowie klas pierwszych gimnazjum będą uczestniczyć w warsztatach profilaktycznych programu "Pierwszy rok - pierwszy krok" prowadzonych przez pracowników Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie. Termin zajęć dla klas 1a i 1b to 8 grudnia oraz 16 grudnia 2014 r.


Z Mikołajem po zdrowie!

kreska Baw się i zdobywaj nagrody!
W dniu 4 grudnia 2014 r. w godzinach od 18.00 do 20.00
zapraszamy uczniów szkół podstawowych
do Gimnazjum nr 11 na Mikołajkowy Wieczór.
Przy dźwiękach świątecznej muzyki weź udział w drużynowej grze dydaktycznej- będą konkurencje sportowe, konkursy, quizy, zabawy interaktywne i niespodzianki...

Noc Filmowa w zdjęciach

kreska Noc filmowa za nami, braki snu już nadrobione- teraz czas na podsumowanie, obejrzenie zdjęć i...przygotowanie pomysłów na następną... filmową noc świętojańską...To miejsce jest coraz bardziej nasze

kreska Czy można z miłą chęcią, bez protestów, z entuzjazmem przyjść do szkoły na dodatkowe i długie zajęcia i dobrze się bawić we własnym gronie??? Można!!!
Czeka nas Andrzejkowa Noc Filmowa zorganizowana w nieco inny, nowatorski sposób. To kolejna inicjatywa Samorządu Szkolnego, wydarzenie integrujące społeczność szkolną.
Andrzejkowa Noc Filmowa odbędzie się z 28 / 29. 11 2014 r. w budynku Gimnazjum nr 11.
  Planujemy:
 • zabawy andrzejkowe
 • gry sportowe
 • karaoke
 • projekcję wybranych filmów
 • niespodziankę od Pana Dyrektora
Warunki uczestnictwa w "Nocy Filmowej" oraz regulamin uczestnictwa u organizatorów imprezy.


Wybieramy najbardziej wystrzałowe gimnazjum Krakowa

kreska Wszystkich gimnazjalistów i absolwentów krakowskich gimnazjów wraz z portalem krakow.naszemiasto.pl zapraszamy do zabawy, w której wspólnie wyłonimy najfajniejsze gimnazjum w mieście. W poprzednim plebiscycie wygrało nasze gimnazjum!
Aby oddać głos, klikamy na ikonkę ze zdjęciem (na nasze gimnazjum głosujemy tutaj). Wyniki wyświetlają się na bieżąco. Z jednego adresu IP można oddać max. 5 głosów dziennie na każdą kandydaturę. Głosujemy do 3 grudnia do północy.
Zapraszamy do głosowania!

Ciasteczkowy Dzień

kreska Samorząd XXIII LO zaprasza wszystkich uczniów oraz nauczycieli i pracowników szkoły w czwartek, 28 listopada, na Ciasteczkowy Dzień. W czasie przerw o godz. 10.30 oraz 11.25 na stoisku na I piętrze będzie można kupić pyszna ciasta, ciastka i ciasteczka. Dochód będzie przeznaczony na "Gwiazdkę dla zwierzaka" i działania Samorządu Uczniowskiego.


Konferencja dla przedstawicieli Rad Rodziców

kreska Kuratorium Oświaty w Krakowie i Forum Rad Rodziców zapraszają przedstawicieli
Rad Rodziców krakowskich, samorządowych szkół i placówek oświatowych na konferencję szkoleniową.
Konferencja odbędzie się w Krakowie, 19 listopada 2014 r. (środa) o godzinie 17.30
w auli VI Liceum Ogólnokształcącego, ul. Wąska 7. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia prawnych podstaw funkcjonowania Rad Rodziców w szkołach, celów, kompetencji Rad Rodziców oraz zasad gromadzenia i wydatkowania funduszy.
Rejestracji można dokonać poprzez formularz rejestracyjny na stronie: http://kuratorium.krakow.pl/form/10591/

Wyniki Konkursu Pieśni Patriotycznych

kreska Oto wyniki zmagań klas całej szkoły:
I miejsce klasa I A LO
II miejsce klasa 3a gimn i klasa III A LO
III miejsce klasa 1 a gim
Gratulujemy i dziękujemy za wspólne śpiewanie.


Święto Odzyskania Niepodległości

kreska W dniu 10 listopada o godz. 10.40 odbędzie się uroczysty apel z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Obowiązuje strój galowy. Prosimy o przygotowanie pieśni patriotycznych na konkurs. Lekcje odbywają się zgodnie z planem zajęć.


Zdobyliśmy II miejsce

kreska 21 października uczniowie klas lotniczych brali udział w grze miejskiej "Śladami Pana Tadeusza" w czasie Targów Edukacji Nowoczesnej Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Gra rozgrywała się pośród samolotów. Gdzieś tam skrył się tytułowy Pan Tadeusz. Wyskoczył z epopei, a zadaniem drużyn było skompletowanie śladów, jakie pozostawił...
Drużyna z klasy IA zdobyła II miejsce. Gratulujemy!

Udział w Targach Edukacji Nowoczesnej

kreska 21 października uczniowie klas pierwszych gimnazjum i liceum będą uczestniczyć w Targach Edukacji Nowoczesnej w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W planie targów m. in. zajęcia edukacyjne "Samolot, szybowiec, śmigłowiec - dzieje lotnictwa", pokazy filmów o tematyce lotniczej, warsztaty o sztuce komunikacji.

Wyjście do teatru

kreska 12 października uczniowie gimnazjum, głównie z grup o poszerzonym języku angielskim, wychodzą do teatru na przedstawienie "Frankenstien". Wyjście o godz. 10.40.
Czekamy na relację i wrażenia z tego przedstawienia.

Ślubowanie klas pierwszych

kreska 14 października uczniowie klas 1a i 1b złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Gimnazjum nr 11 w Krakowie. Życzymy samych sukcesów w nauce!


Święto Komisji Edukacji Narodowej

kreska 14 października jest dniem wolnym od zajęć edukacyjno- wychowawczych. Uczniowie przychodzą do szkoły na uroczyste apele połączone ze ślubowaniem klas pierwszych:

gimnazjum: godzina 9.30
liceum: godzina 11.00


kreska

Drodzy nauczyciele, wychowawcy
oraz pracownicy szkoły
Z okazji święta Edukacji Narodowej
życzymy Państwu
zdrowia, cierpliwości i wytrwałości w pełnieniu swej misji
oraz wielu sukcesów zawodowych

Dyrekcja ZSO nr 9 w KrakowieOferta wycieczki do Londynu

kreska Propozycja warsztatów językowych w Londynie
3- dniowych, przelot samolotem: pobierz plik pdf
oraz 6- dniowych, przejazd autokarem: pobierz plik pdf


Wycieczkowa jesień

kreska Zapowiada się ładny, słoneczny tydzień. W związku z tym możemy organizujemy dla młodzieży rajd szkolny.

gimnazjum ma rajd w środę, 1 października
a liceum w czwartek, 2 października

Odpowiedzialni za rajd: w gimnazjum - Marek Wilczek i Piotr Piecuch, a w liceum - Agnieszka Cieślar i Anna Szmyd. Oba rajdy mają tę samą trasę: Seniorów Lotnictwa - Salwator - Kopiec Kościuszki - Park Jordana. Opłata: 7 zł (za kiełbasę, chleb i napoje). Prosimy o przygotowanie 2 biletów na przejazd (grupa rowerowa podpisuje deklaracje uczestnictwa u p. Wilczka oraz przygotowuje rowery
i kaski rowerowe).


Przyjazd gości z Niemiec w ramach wymiany

kreska W dniach 29 września do 5 października odwiedzą nas uczniowie z zaprzyjaźnionego gimnazjum z Hamburga w ramach corocznej wymianu uczniów. Wkrótce ralacja z tych wydarzeń.Święto 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Krakowie- Balicach

kreska 19 września 2014 r. - święto 8 Bazy Lotnictwa Transportowego
- w tym roku okazał się uroczystym dniem również dla młodzieży
z klas lotniczych 11 Gimnazjum i XXIII Liceum.
Wraz z Dyrekcją szkoły uczniowie uczestniczyli w obchodach Święta Bazy w Balicach. czytaj więcej...Jadłospis naszej stołówki

kreska Przypominamy, że bieżący jadłospis naszej stołówki znajduje się w zakładce:
o szkole/stołówka Zapraszamy!


Projekt "Enter your future"

kreska W dniach 22- 26 września w szkole będzie realizowany projekt "Enter your future",
w ramach którego wolontariusz organizacji AISEC poprowadzi zajęcia w języku angielskim w klasach gimnazjum i liceum. Wkrótce ralacja z tych wydarzeń.


Informacje dotyczące dziennika elektronicznego

kreska

Szkoła wybrała dziennik firmy Mobireg w wariancie 1 bez możliwości ubezpieczenia uczniów. W związku z tym rodzice wybierają 3 różne opcje, ale tylko z wariantu pierwszego.

Adres do logowania: https://mobireg.pl/zs9-kra/Harmonogram wycieczek na rok szkolny 2014/15

kreska

-->
klasa termin, miejsce szacowany koszt
1a, 1b
wyc. integracyjna
październik 2014 (2 dni)
Jaworki
ok. 130 zł
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------
2a, 2b maj, czerwiec 2015 (2,3 dni)
miejsce do ustalenia
ok. 250 zł
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------
3b październik 2014 (3 dni)
miejsce do ustalenia
ok. 350 zł
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------
dla chętnych Warszawa (2 dni),
termin do ustalenia
ok. 300 zł
------------------------------------ ----------------------------------- ---------------------------
dla chętnych warsztaty
językowe Euroweek
Długopole-Zdrój (5 dni),
kwiecień/maj 2015
ok. 370 zł
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------
wymiana z Niemcami
przyjęcie gościa (wrzesień)
Hamburg (10 dni),
maj i wrzesień 2015
ok. 800 zł
zwrot ok. 300 zł
po rozliczeniu
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------
dla chętnych Londyn (3 lub 6 dni),
marzec 2015
ok. 1500-2000 zł
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------
dla chętnych Oświęcim
termin do uzgodnienia
ok. 90 zł
------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------------Kalendarium roku szkolnego 2014/ 2015

kreska

Semestr I: 1. 09. 2014 - 8. 01. 2015
Semestr II: 9. 01. 2015 - 26. 06. 2015


data wydarzenie
1.09 rozpoczęcie roku szkolnego
11.09 zebranie z rodzicami
14.10 obchody święta KEN, ślubowanie klas pierwszych
10.11 obchody Święta Niepodległości
13.11 zebranie z rodzicami
19.12 apel bożonarodzeniowy
22.12 - 1.01 przerwa świąteczna
8.01 rada pedagogiczna klasyfikacyjna i zebranie z rodzicami
16.02 - 01.03 ferie zimowe
11,12,14. 03 dni otwarte szkoły
12.03 zebranie z rodzicami
1.04 apel wielkanocny
2.04 - 7.04 przerwa wielkanocna
21-23.04 egzaminy gimnazjalne
30.04 apel 3 maja
4-6.05 matura z przedmiotów obowiązkowych
14.05 zebranie z rodzicami, dzień otwarty
15.06 zebranie z rodzicami
22.06 konferencja klasyfikacyjna
26.06 zakończenie roku szkolnego

Plan lekcji na rok szkolny 2014/2015 - do pobrania plik xls


Dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych
dla liceum i gimnazjum

 • 2. 01. 2015 r. - dzień po Nowym Roku
 • od 21 do 23 kwietnia 2015 r. - egzaminy gimnazjalne
 • od 4 do 6 maja 2015 r. - matura na poziomie podstawowym
 • 5 czerwca 2015 r. - piątek po Bożym Ciele

Uroczystości i imprezy szkolne

wrzesień 2014 Rajd Jesienny liceum i gimnazjum
14.10.2014 święto KEN i ślubowanie klas pierwszych
październik 2014 spotkanie z emerytowanymi pracownikami szkoły
10.11.2014 Święto Niepodległości - konkurs pieśni patriotycznych
grudzień 2014 jasełka klas pierwszych
19.12.2014 apele bożonarodzeniowe
luty 2015 festiwal klas
1.04.2015 apele wielkanocne
30.04.2015 Święto Konstytucji 3 Maja
maj 2015 piknik szkolny
czerwiec 2015 Dzień Sportu
czerwiec 2015 Dni PatronaZebrania z rodzicami w roku szkolnym 2014/15


data zebrania dzień tygodnia godzina
11 września czwartek 18.00
13 listopada czwartek 18.00
8 stycznia czwartek 18.00
12 marca czwartek 18.00
15 maja czwartek 18.00
15 czerwca poniedziałek 18.00Zebrania z rodzicami

kreska

Zapraszamy rodziców uczniów klas gimnazjalnych na spotkanie z dyrektorem szkoły, wychowawcami i nauczycielami w czwartek, 11 września

 • o godz. 18.00 spotkanie dyrektora z wszystkimi rodzicami na sali gimnastycznej
 • o godz. 18.20 spotkanie dyrektora z rodzicami uczniów klas trzecich gimnazjum na sali gimnastycznej
 • o godz. 19.00 spotkanie dyrektora w rodzicami uczniów klas trzecich LO - sala nr 8 II piętro
 • o godz. 19.30 spotkanie dyrektora z Radą RodzicówPodręczniki

kreska

Szkolny zestaw podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego dla klas pierwszych w roku szkolnym 2014/2015 (na cały cykl trzyletni) znajduje się tutaj.